PROOF CYFROWY – MATCHPRINT

Kliknij Proof ZAMÓW

 

 

Proof cyfrowy, zwany również „matchprint” to niezwykle ważny etap przy produkcji kalendarzy, gazetek reklamowych czy prasy kolorowej.

Dzięki niemu klient ma możliwość wstępnej oceny barwnej swojej pracy oraz wyłapania ewentualnych błędów
powstałych w procesie przygotowania do druku.

 

Szanowni Państwo

jako jedyna firma w Warszawie posiadamy profesjonalny park maszynowy, w którego skład wchodzą najnowsze drukarki wielkoformatowe Epson  Stylus  Pro  7900  i  9900

 Epson Stylus Pro 7900 i 9900 zgjęcie jpg
Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować duże zlecenia w rozsądnym czasie będąc do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

Za jakość naszych wydruków odpowiada oprogramowanie ORIS Color Tuner Web firmy CGS będącej jednym z wiodących producentów oprogramowania do color managmentu.

Będąc   graficznym   partnerem   firmy  Epson  posiadamy  dostęp  do oryginalnych  materiałów  eksploatacyjnych w atrakcyjnych cenach. Na stanie   magazynu posiadamy zawsze odpowiednią ilość tuszy zapewniającą ciągłość pracy nawet w dni wolne. Nie konkurujemy ceną – proponujemy rozsądną cenę za najwyższą jakość i pełną dostępność w razie konieczności.

Zapraszamy do współpracy.

W produkcji ulotek, plakatów reklamowych, kalendarzy czy kolorowych gazet, bardzo duże znaczenie ma jakość wydruku, a także gama i intensywność kolorów.

Chcąc uzyskać pewność, iż będziemy zadowoleni z wydrukowanego nakładu, z pewnością warto skorzystać z takiej możliwości jak proof cyfrowy . To niezwykle ważny element wydruku, ponieważ to ostatni moment na dokonanie zmian w intensywności czy gamie barw wykorzystanych w materiałach.

Osoby ceniące sobie najwyższą jakość oraz profesjonalne i w pełni indywidualne podejście do każdego zlecenia, z pewnością powinny zapoznać się bliżej z działalnością naszej firmy .

Jesteśmy zespołem doświadczonych pracowników, którzy w dodatku pozostają do dyspozycji 24/h*.

Klient o każdej porze ma zatem możliwość zlecić proof cyfrowy, który zapewni bezpieczeństwo podczas realizacji kolejnego zlecenia. Wysoka jakość urządzeń jakimi dysponuje firma tylko potwierdza, iż warto nawiązać z nią długofalową współpracę.

 

(*) Pracujemy od 9:00-17:00 od pon-piąt, poza godzinami pracy wydruki wg wcześniejszych ustaleń.

Kliknij Proof ZAMÓW